KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14765244
nr 1476 5244
Torsten Esbjörnsson
(1925-2012), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad a tergo. Olja på pannå, 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 22x28 cm
Torsten Esbjörnsson, svensk bildkonstnär född 1925, död 2012 .
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:29:29
20/6 18:00:02
Torsten Esbjörnsson
Läs mer om Torsten Esbjörnsson